HE-KA GROUP Satış ve Destek Hattı
  • sultan hamam otu yağı
  • sultan hamam otu yağıpırıl pırıl bir cilt

6 seansta kurtulun

güvenlik sertifikalı

Nasıl Kullanılır

Ana Sayfa  »  Nasıl Kullanılır

 

Hamam Otu Yağı ile Pürüzsüz Bacakların Sırrı:

    İlk önce bacaklarınızı bakımsız gösteren istenmeyen tüylerinizden kurtulun!

    Bacaklarınızın yumuşak ve pürüzsüz olması için peeling etkili ürünleri tercih edin.

    Banyo esnasında bacaklarınıza şok etkisi yaratacak sıcak ve soğuk su uygulaması yapın.

    Bacaklarınızı nemlendirmek için badem yağı gibi doğal içerikli ürünleri tercih edin.

    Aerobik, yürüyüş ve yüzme gibi sporları sık sık yapın.

    Yatmadan önce kan dolaşımını hızlandırmak adına bacaklarınıza masaj yapın.

    Duşunuzu sonlandırmadan önce bacaklarınıza soğuk su terapisi yaparak kan dolaşımını hızlandırın.

    Fazla ayakta durmaktan kaçının. Uzun süre ayakta kalmak varise sebep olacağından bacak görüntünüzü bozacaktır.


Kısa zamanda tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız, hamam otu yağı ile tanışmalısınız. Osmanlı döneminde kadınların hamamlarda tüylerinden kurtulmak için denediği bu yöntem, cildi tahriş etmemekte ve tüy sorununa en kalıcı çözümü getirmektedir.

Hamam otu yağı, kısa zamanda uzun süreli rahatlık sağlamaktadır. Hamam otu yağı'nı tüm bölgeleriniz için kullanabilir ve tüylerden kurtulmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Hamam Otu Yağı ile Vücudunuzda Tüylü Bölge Kalmayacak Parfümsü kokusu ile sizi rahatsız etmeyecek, yağ formatında olmasından dolayı rahat bir kullanım sağlayacak olan hamam otu yağı'nı tüm bölgelerinizde uygulayabilirsiniz.

Özellikle koltukaltı, bacaklar ve tabii ki genital bölgenizde mükemmel bir rahatlık sağlayacak olan hamam otu yağı, tüylenme sorununu ortadan kaldıracak. Vücudunuzda görmekten usandığınız tüyleri yok etmenin tek sırrı olan hamam otu yağı, cildinizi tahriş etmeden kolay bir epilasyon sağlayacaktır. Hamam otu yağı, istenmeyen tüylerin istenilen ürünü oluyor.

5 seanslık bir kullanımla tamamen tüylerinizden kurtulmanızı sağlayacak olan hamam otu yağı, kısa sürede uzun süreli bir rahatlık sağlamaktadır.

• Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra hamamotu yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür.


• Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gece yatmadan önce yapılır.


• Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayınız.


• Unutmayın yağ, tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlem yeniden tekrarlanır.


Sultan Hamam Otu Yağı Faydaları:

 
Yağ formunda cildinize zarar vermeden tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olan Sultan Hamam Otu Yağı, cildinizin daha temiz, daha parlak ve daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Tamamen bitkisel ve doğal olan Sultan Hamam Otu Yağı, içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır.

Bitkisel içeriği ile tüylerinizi kökten yok eden, tüylerinizin kırılıp sertleşmesini ve tekrar çıkmasını engelleyen Sultan Hamam Otu Yağı, tüy dökücü yöntemler arasından doğal olması nedeniyle de sıyrılmaktadır.

Günümüz epilasyon yöntemleri, kadınları ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Sultan Hamam Otu Yağını kullanabilirsiniz.


Yan Etkisi: Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce uzmana başvurmalarında fayda vardır.
Copyright ® 2012 Sultan Hamam Otu Yağı . Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizde Şuanda 1 Kişi Online